• Naša lesnícka škola sídli v historickej budove,
    ktorá od jej vzniku v r. 1892 slúži k výučbe lesníctva
  • Každoročne usporadúvame množstvo akcií pre verejnosť,
    k najnavštevovanejším patrí lesnícky deň
  • Naši sokoliari nachádzajú široké uplatnenie doma i v zahraničí
  • Tradícia maturitných stužiek vznikla práve na našej škole
    Dodržiavame aj tradíciu lúčenia so školou pred akademickým týždňom.
  • Trubači sú neoddeliteľnou súčasťou lesníckych akcií a našej školy

 

 

Bezplatné fotografie na ISIC

Využite možnosť vyhotovenia bezplatných fotografií na ISIC, ITIC. Pomocou online fotoeditora si študenti teraz môžu vytvoriť vhodnú fotografiu na svoj školský preukaz. Nepotrebujete žiadne špeciálne technológie, bude Vám stačiť len Váš smartphone. 

isic sk

Fotografie na študentský preukaz z pohodlia domova.


Študentský preukaz je jedným z najdôležitejších dokumentov, ktorý sprevádza ich držiteľa počas celého pobytu na škole. Pomocou bezplatného online fotoeditora si študenti teraz môžu vytvoriť vhodnú fotografiu na svoj školský preukaz. Fotografia na študentský preukaz má isté parametre, ktoré tento bezplatný nástroj na výrobu fotografií rozoznáva, a preto je vytvorenie takejto fotografie teraz oveľa jednoduchšie. Celý proces môže prebehnúť priamo vo vašej obývačke. Nepotrebujete žiadne špeciálne technológie, bude Vám stačiť len Váš smartphone. Nahrajte fotku priamo z galérie alebo si urobte novú a nástroj na úpravu fotografií sa postará o jej zarámovanie a prípadné orezanie. Nemusíte sa báť o to, čo je na fotke za vami, editor automaticky odstráni pozadie. Pred fotografovaním si však nezabudnite zložiť akúkoľvek pokrývku hlavy.


Fotografia na študentský preukaz musí spĺňať niekoľko základných kritérií:
● osoba na fotografii sa pozerá do objektívu,
● hlava je umiestnená v strede fotografie,
● osvetlenie tváre je rovnomerné.


Bezplatný editor fotografií je jednoduchý, intuitívny a prácu s ním zvládne naozaj každý. Ako na to?

1. V telefóne otvorte webový prehliadač a zadajte odkaz
https://passport-photo.online/sk/foto-na-isic-zadarmo
2. Vyberte „Odfotiť“ alebo jednoducho nahrajte fotografiu z vašej galérie.
3. Zvoľte možnosť „Stiahnuť“.
4. Uložte fotografiu.
Každá takto pripravená fotografia môže byť použitá na študentský preukaz, ktorým sa
budete identifikovať. Ako môžete vidieť, celý proces prípravy fotografie je mimoriadne
jednoduchý a nezaberie vám viac ako minútu!
Program na úpravu a editovanie fotografií nájdete na:
https://passport-photo.online/sk/foto-na-isic-zadarmo